Dönüşüm Full HD – HTR2B Kobay izle Türk Korku Filmi

FRAGMAN TEK PART YEDEK TEK PART 17.378 kez izlendi
X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 12 Beğendim  12 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
Dönüşüm Full HD – HTR2B Kobay izle Türk Korku Filmi

Dönüşüm Full HD – HTR2B Kobay izle Türk Korku Filmi

Yerli Film

Tür Korku, Yerli

Yapım 2012

Yönetmen Osman Evren Tolga

Oyuncular Şamil Kafkas , Tuğrul Tülek , Serkan Altunorak , Teoman Kumbaracıbaşı

Konusu

HTR2B Osman Tolganın senaryosunu yazıp yönetmenliğini yaptığı, konusu işlenişi çok iyi olan bir yapım. Fazlaca insanlar tarafından bilinen bir film değil belki yada sesini çok iyi duyuramadı ama çok başarılı bir Türk korku gerilim filmi olmuş.

Türk korku filmlerinin artık dünya standartlarını yakaladığını düşünüyorum. Filmi eleştirenler var her Türk filminde görüyorum onları ne tarz bir film istiyorlar anlamak zor. Türk filmlerine var bir garezleri gibi görünüyor. Sebebi ise cinler periler zombi gibi varlıklar olmadan da demek ki gerilim filmi çekilebiliyormuş bize bunu gösterdiler.

Konusu diğer filmlere göre çok farklı olduğundan değişik bir film izleyeceksiniz. Çocuk ağlamaları, o sesler güzel, dini kullanıp ses ve görüntü efekti ile izleyiciyi korkutmaya çalışan saçma filmlerden çok çok daha iyidir. Oyunculuklar da güzel konusu da gayet iyi daha ne olsun.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +