Delibal Full HD izle – Tek Parça

FRAGMAN TEK PART YEDEK TEK PART YEDEK TEK PART 257.179 kez izlendi
X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 755 Beğendim  454 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
Delibal Full HD izle – Tek Parça

Delibal Full HD izle – Tek Parça

Yerli Film

Tür Romantik, Yerli

Yapım 2015

Yönetmen Ali Bilgin

Oyuncular Laçin Ceylan , Çağatay Ulusoy , Nazan Kesal , Hüseyin Avni Danyal

Konusu

Filmden sonra büyük bir etki altında kaldım, nasıl etkilendim derseniz, yaşam tarzları harika gerçekte olamayacak kadar harika yaşıyorlar, anılar yaşıyorlar. İnsan izledikten sonra niye benim böyle bir hayatım yok deyip isyan edesi geliyor. Üniversite hayatı olsun aşk hayatı olsun falan sadece bu filmde bu kadar güzel olur sanırım.

Filmin uyarlama olarak yapıldığını söyleyenler var nice uyarlama adı altında çöpe giden emek izledik biz. O yüzden filmin uyarlama olması benim açımdan bir sorun teşkil etmiyor çünkü gayet başarılı olmuş. Filmi çok beğenip etkisini üzerimden atamayınca film hakkında biraz araştırma yaptım. Filmdeki, izlerken benim de dikkatimi çekmişti zaten, davul sahneleri gerçekmiş.

Çağatay çok iyi oynamış bazen saçma çocuk hallerine bürünse de Leyla da iyiydi. Yerli sinemada böyle yapımlar görmek gerçekten çok hoş. Film bizlere her duyguyu tattırdı. Romantizm, komedi, dram, geçmiş ile günümüz geçişleri de dozundaydı. Zaman zaman film içerisinde gözlerimin dolduğu olmuştu ancak filmin son sahnesi, değim yerindeyse, yüreğimi burkan cinstendi.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Delibal Full HD izle – Tek Parça (2 Yorum)

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +