Death Note Türkçe Dublaj – Ölüm Defteri Filmi izle

X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
Death Note Türkçe Dublaj – Ölüm Defteri Filmi izle

Death Note Türkçe Dublaj – Ölüm Defteri Filmi izle

Turkce Dublaj

Tür 2017 Film, Gerilim

Yapım 2017

Yönetmen Adam Wingard

Oyuncular Jason Liles , Jack Ettlinger , Justin Stone , Tony Ali

Konusu

Sadece film odaklı izleyecekseniz kendini izlettiriyor. Tabi bazı yerler çok can sıkıcı olsa da veya daha baştan sonu tahmin edebilmek gibi duyguları hissetsek bile genelde sıkılmadan seyrettiğim, dünkü yapımları göz önüne aldığımda beni kesinlikle sıkmayan bir yapım oldu kendisi.

Yapımı bir uyarlama değil de esinlenme olarak görürsek sürükleyici, sağlam atmosferi olan, Hollywood filmi tadında sığ bir korku filmi olarak görmek gerekiyor. Oyuncu performansları hiç fena değildi. Anlatım çok hızlı olsa da kötü diyemem bir solukta izleniyor, atmosfer ilk saniyeden itibaren devamlı gerilimi veriyor.

Finale gidiş daha zeki olabilirdi ama finali hiç fena değil yani kesinlikle ilgiyi hak ediyor. Yinede siz büyük beklentiler ile izlemeyin ilk yarım saatlik dilim sürükleyici sırf onun için bile izlenilebilir. Ne kötü nede çok iyi bir film yinede sürükleyicilik olduğundan ben başarılı buldum.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +