Daha Yaklaş Filmi izle – Closer Türkçe Dublaj 2004

FRAGMAN TEK PART YEDEK TEK PART 2.237 kez izlendi
X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 3 Beğendim  2 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
Daha Yaklaş Filmi izle – Closer Türkçe Dublaj 2004

Daha Yaklaş Filmi izle – Closer Türkçe Dublaj 2004

Turkce Dublaj

Tür Romantik

Yapım 2004

Yönetmen Mike Nichols

Oyuncular Colin Stinton , Jude Law , Julia Roberts , Clive Owen

Konusu

Çarpık iki ilişki ama ilişkiler birbiri ile sürekli bağlantı halinde ve etkileşim içinde anlayacağınız tuhaf bir hikaye. Natalie Portman’ ın oyunculuğu kendi kadar güzeldi. Herkesin beğeneceği tarzda bir film değil. Fakat ben insan ilişkileri üzerine yapılmış filmleri seviyorum.

Harika bir müzik, enfes bir sahne ile başlıyor film. Daha 5 -10 dakikada filmi çok seveceğimi düşündürdü bana ve bir süre öyle devam etti. Sonlarına doğru nereye varacak diye düşünmeden edemedim. Çünkü sadece dört kişinin arasında yaşanan çalkantılı duygulardan merakım giderek arttı. Bu filmin bizlere hoş gelmeyen tarafı sanırım çarpık ilişkiler bölümü. Yabancılarda ondan ayrıl, ötekiyle birlikte ol veya beni aldattın ama yine de beni bırakma gibi şeyler normal olabilir. Fakat bizim ülkemizde kötü yorumlanır.

Film 4 kisi arasında gidip geldiği için psikolojik deney yapılası bir film. Ayrıca Natalie Portman gibi bir oyuncu oynuyor. Ona eşlik eden oyuncular da kalite. Tüm bu sebeplerden izledim yine de konu itibariyle beklentiyi üst düzey tutmadım ve filmden memnun kaldım. Natalie’nin güzelliği için bile izlenebilir bence.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +