Çinliler Geliyor Full izle 2006

FRAGMAN TEK PART YEDEK TEK PART 84 kez izlendi
X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
Çinliler Geliyor Full izle 2006

Çinliler Geliyor Full izle 2006

Yerli Film

Tür Yerli

Yapım 2006

Yönetmen Zeki Ökten

Oyuncular Gürgen Öz , Derya Durmaz , Senay Gürler , Salih Kalyoncu

Konusu

Aslında bakarsanız kötü film değil. Kasabanın birine Çinliler yatırım yapmak için geliyor. Kasabada gelen bu çinlilere uyum sağlamak için işletmelerin ismini değiştiriyor. Ondan sonra insanlar sevinmeye başlıyor para gelecek diye.

Dram yönü ağırlıklı bir komedi. Türk seyircisinin alıştığı katıla katıla güldüren espriler yok. Film çok iyi bir film ama sanıldığı gibi komik ve seyirlik bir film değil. Belki ağır tempolu ve vurucu bir söylem getirmiyor ama her sahnesinde mesaj var zaten ve diğer arkadaşların düşündüğü gibi ucuz bir yapım olduğunu kesinlikle düşünmüyorum.

Son derece kaliteli ve muhteşem bir kadroya sahip. Oyuncuları dağıtsanız her hafta izlediğiniz dizilerden bir sürü çekersiniz. Senaryo aslında son derece sağlam ama tabi ki vurucu bir noktaya ya da seyircinin beklediği bir komediye gitmiyor. Bu sebeplerden ötürü pek beğeni görmedi bu yapım.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +