Çılgın Dershane 4 Ada izle

FRAGMAN TEK PART YEDEK TEK PART 65 kez izlendi
X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 1 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
Çılgın Dershane 4 Ada izle

Çılgın Dershane 4 Ada izle

Yerli Film

Tür Yerli

Yapım 2015

Yönetmen Kamil Çetin

Oyuncular Okan Karacan , Mert Kültür , Ferhat Yılmaz , Veysel Diker

Konusu

Film, diğer serilerine göre bir tık geride kalmış ve bu yüzden bir çok eleştiriye maruz kalmıştır. İzlenilmeyecek kadar kötü olmasa da diğerlerinden çok farklı bir konuya geçiş yapılmış. Oyuncuların çoğunun değişmiş olması yapımı kötü yönde etkilemiş.

Ülkemizde kalite beceri ve yetenekli oyuncu bulunmaması birde üstüne filmleri çeken yönetmenlerinde vasat olması izleyici kitlesini ne yazık ki eleştirmeye itiyor haklı yada haksız saygı duyuyorum. Daha yetenekli ve becerikli birer ekip olarak çekilse belki seri olunurdu çünkü American Pie konusuna benziyor ama yönetmen arkadaşımız için önemli değil nede olsa birilerinin izleyeceğini biliyor.

2005 yılı yapımı Love Wrecked filmini kopyalamışlar resmen. Ayıp denen bir şey var. Bu filmin kalitesi zaten ortada fakat adı sanı pek duyulmamış bir filmi aynen kopyalamak hatta araklamak yönetmene yakışmamış. Evde boş zamanınız olursa açıp izleyebileceğiniz bir yapım daha fazlasını sakın beklemeyin.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +