Chained Filmi izle – Zincirlenmiş Full 2012 Türkçe Altyazılı

FRAGMAN TEK PART YEDEK TEK PART 410 kez izlendi
X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
Chained Filmi izle – Zincirlenmiş Full 2012 Türkçe Altyazılı

Chained Filmi izle – Zincirlenmiş Full 2012 Türkçe Altyazılı

Turkce Altyazi

Tür Korku

Yapım 2012

Yönetmen Jennifer Chambers Lynch

Oyuncular Shannon Jardine , Julia Ormond , Jake Weber , Gina Philips

Konusu

Konu çok enteresan başlıyor değişik bir psikolojik gerilim filmi. Rahatsız olabileceğiniz sahneler bulunuyor bu sebepten izledikten iki yıl sonra bile etkisi altında kalmanız muhtemel olan bir yapım olmuş. Sanki gizem türünde kitap okuyormuş hissini yaşatan o duyguyu veren filmlerden biri.

İnsanı tedirgin ediyor izlerken sonuna kadar rahatça varabiliyorsunuz çünkü sıkılmadan izlettirmeyi de biliyor. Psikopat film diye tabir edilen bu film olsa gerek. Kasvetli bir ev ve içinde yaşananlar müthiş atmosfere girmenize neden oluyor. Psikolojiniz sağlam ise kendinize güveniyorsanız izleyin sonra kendinizi boşlukta bulmayın aman dikkat. Bazı yorumlarda ağır ilerlediği dile getirilmiş ancak ben seyrederken kesinlikle sıkılmadım ve ağır işlediğini düşünmüyorum giriş gelişme sonuç ilişkisi var.

Fazla bilinmeyen ama özellikle psikolojik yönü ağır basan ilginç ve bir o kadar da şaşırtıcı bir sona sahip gerilim filmi. Bu tarz gerilim filmlerini sevenler için kaçırılmayacak bir yapım. Finali oldukça sürpriz olması filme ayrı bir güzellik katmış durumda, seri katil durumu da söz konusu filmde yer alıyor.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +