CEZA Filmi izle 2014 Türk Filmi – Doğruluk Mu ? Cesaret Mi ?

FRAGMAN TEK PART YEDEK TEK PART YEDEK TEK PART 3.217 kez izlendi
X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 3 Beğendim  2 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
CEZA Filmi izle 2014 Türk Filmi – Doğruluk Mu ? Cesaret Mi ?

CEZA Filmi izle 2014 Türk Filmi – Doğruluk Mu ? Cesaret Mi ?

Yerli Film

Tür Yerli

Yapım 2014

Yönetmen Burak Donay

Oyuncular Tuğçe Koçak , Yılmaz Calayır , Ebru Şancı , Sertaç Akkaya

Konusu

Aslında konu güzel adamın psikolojik sorunları olması ama keşke adam sonunda değilde öncesinde de garip şeyler yapsaydı hepsini öldürseydi tek tek aslında gerilim olabilirdi. Başlangıç güzel yapılmış. Filmin başında gençler arabada toplanmış, eğlenmeye gidiyor. Daha önce kimsenin aklına gelmeyen inanılmaz bir başlangıç sahnesi.

Gelişme bölümünde gençler şişe çevirmece yani diğer adıyla doğruluk mu cesaret mi ? Oynuyorlar ki bu da daha önce hiç düşünülmemiş bir fikir. Bildiğin oyunu baya bir oynuyorlar. Araya değişik bir şey katılmamış yani doğallık bozulmamış. Sonunu yani final sahnesini anlatmayayım, sürpriz kaçar. Gerçekten ters köşenin ters köşesi. Hele o işaret parmağı olayı yok mu inanılmaz, senarist Burak Donay’ın aklına nereden gelmiş pes doğrusu.

Filmdeki yorumlara bakıyorum da herkes ne kadar kötü berbat gibi yorumlar atıyor evet aynen bende katılıyorum ama bu film Türk gençlerinin şu anki ortamını anlatıyor en azından sonunu da ona göre güzel bitirmişler bu yasak maddeleri kullananlar falan nasıl bir şey olduğunu nelere yol açacağını görsünler düşünsünler insanlar izlerken biraz ders çıkarmalı gibisinden mesajlarda barındırıyor.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +