Çetrefilli Yerli Film izle 2017 – Bağımsız Yapım

FRAGMAN TEK PART 94 kez izlendi
X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
Çetrefilli Yerli Film izle 2017 – Bağımsız Yapım

Çetrefilli Yerli Film izle 2017 – Bağımsız Yapım

Yerli Film

Tür 2017 Film, Yerli

Yapım 2017

Yönetmen Tolga Kadıoğlu

Oyuncular Tekin Ezgütekin , Murat Göktepe , Çetin Kaya , Gürkan Aslan

Konusu

Film gerçekten çok çok başarılı. Tek mekanda geçen sürükleyici bir senaryosu var. Tek mekan filmleri yapmak zordur ama bu filmde bu başarılmış. Özellikle finali tahmin edilemiyor ve izleyiciyi kurduğu olay örgüsüyle şaşırtıyor. Emeği geçen herkesi tebrik etmek gerekir.

Kesinlikle çok iyi bir kurgu, psikolojik ve aksiyon var içerisinde ben sevdim. Özellikle senaryo her neyse daha fazla övmek istemiyorum. Başka arkadaşlarında bu seyir ziyafetinden mahrum kalmaması için paylaşmak en güzel övgü olur. Ülkemizde denenmesi dahi risk olarak görülebilecek böyle bir çalışmayı, anlatmak istediğini anlatmayı başararak kaliteli bir film ortaya çıkarmışlar.

Tekrar tekrar yönetmenin ve bütün ekibin emeğine sağlık. Umarım yönetmenin sonraki projeleri fazlasıyla hak ettiği değeri ve ilgiyi hem ulusal hem uluslararası alanda ve bütün mecralarda görür. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +