Çalınmış Güzellik Filmi Full izle – Stealing Beauty Türkçe Altyazılı

FRAGMAN TEK PART YEDEK TEK PART 5.593 kez izlendi
X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 8 Beğendim  6 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
Çalınmış Güzellik Filmi Full izle – Stealing Beauty Türkçe Altyazılı

Çalınmış Güzellik Filmi Full izle – Stealing Beauty Türkçe Altyazılı

Turkce Altyazi

Tür Yetişkin

Yapım 1996

Yönetmen Bernardo Bertolucci

Oyuncular Stefania Sandrelli , Jean Marais , Liv Tyler , Joseph Fiennes

Konusu

Tam bir Bernardo Bertolucci klasiği ne denilebilir ki. Standart bir konuyu o kadar ayrıntılı bir şekilde incelemiş bizlere anlatmış ki çok farklı ve bu işleri çok iyi yapıyor oyuncuları çok iyi seçiyor o bu konuda uzmanlaşmış artık.

Liv Tyler’a gelecek olursak bu rolü ancak Liv böyle oynayabilirdi. Gençliği ve güzelliği ile rolüne çok yakışmış. Yönetmen filmin çekildiği mekanları o kadar zarif kullanmış öyle açılar yakalamış ki hayran olmamak elde değil. Benim için bu film efsaneler arasındaır. Ölen annesiyle aynı kaderi paylaşan Lucy rolündeki Liv Tyler’in en güzel en zarif en şeker dönemi. Aykırı bir film olmasına rağmen kesinlikle izlemenizi önerebilirim.

Konusu ise şöyle gelişmektedir 19 yaşında henüz bir bakire olan Lucy, hem yıllar önce bir kaç bilgiye sahip olduğu ve merak ettiği babasını, hem de cinselliğini aramaktadır. Bu sürede Lucy’nin tazeliğinden etkilenenler de ondan yararlanmak isteyenler de olacaktır.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +