Çalgı Çengi ikimiz izle – Çalgı Çengi 2 Sansürsüz – Full HD

FRAGMAN TEK PART YEDEK TEK PART 116.262 kez izlendi
X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 166 Beğendim  148 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
Çalgı Çengi ikimiz izle – Çalgı Çengi 2 Sansürsüz – Full HD

Çalgı Çengi ikimiz izle – Çalgı Çengi 2 Sansürsüz – Full HD

Yerli Film

Tür Yerli

Yapım 2017

Yönetmen Selçuk Aydemir

Oyuncular Ahmet Kural , Barış Yıldız , Tuna Orhan , Murat Cemcir

Konusu

Klasik giriş, gelişme ve sonuç aşamalarında dengesizlikler var. Ahmet ve Murat oyunculuk konusunda kendilerini zaten ispatlamışlardı. Fakat Murat Cemcir sanki kafasında başka bir şeyler varmış gibi o genel doğal halinden uzaktı. Çektikleri dizilerde ki ve Düğün Dernek serilerinde ki kadroyu sürekli kullanmaları seyirciyi isyana teşvik etti.

Ne yazık ki Rasim Öztekin’in bu tiplemeyle bu role biraz olmamış gibi. Beklentilerin yüksek olduğu bir durumda Selçuk Aydemir teknik olarak iyi hazırlanmış lakin hikayeyi toparlayamamış. Bu bir dizi bölümü olsa sıkıntı yaratmazdı. Espri yapmak tek başına yetiyor olsaydı bu film değil show gösterisi olurdu. Sonuç olarak skora dönük bir film.

Aydemir’in biraz etrafında bulunan kendisi gibi yetenekli diğer senarist, yönetmen akrabalarına danışması gerekiyor. Dışarıdan bir bakış bu hataları engelleyebilirdi. Umarım ego yapıp hatalarını görmezden gelmez. Zengin bir yönetmen olmak tek başına yeterli değil. Emeğe saygı noktasında işçiler dışındakiler saygıdan çok para kazandıkları için bu saygıyı sadece set işçileri hak ediyor. Toparlayacak olursam ilk yarısı izlenebilecek bir film.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +