Bunnyman Filmi izle – The Bunnyman Massacre Türkçe Altyazılı izle

FRAGMAN TEK PART 1.413 kez izlendi
X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 2 Beğendim  2 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
Bunnyman Filmi izle – The Bunnyman Massacre Türkçe Altyazılı izle

Bunnyman Filmi izle – The Bunnyman Massacre Türkçe Altyazılı izle

Turkce Altyazi

Tür Gerilim, Korku

Yapım 2014

Yönetmen Carl Lindbergh

Oyuncular Heather Daley , Stefanie Estes , Dalia Elliott , Joshua Lang

Konusu

Bunnyman şehir efsanesine dayalı bir film. Bundan bir kaç yıl önce tavşan elbisesi olan bir adamın ortaya çıkarak garip çığlıklar atması ve bunu gören insanların birden fazla olması üzerine yönetmenimizin Carl Lindbergh’in dikkatini çekmiştir.

Bunnyman ABD’nin derin güneyindeki hayalet bir kasabada bulunuyor. Tavşan kostümü biraz yapmacık duruyor buda filmin inandırıcılık düzeyini ne yazık ki biraz düşürmüş. Linbergh’in bu filmdeki misyonu, ilk filmin kaygılarını ele almaktı yani eleştirileri bu yapımda üstünden atmak istedi fakat yine eleştirilere hedef olmaktan kurtulamadı. Bizlere söylenen Bunnyman’ın maceraları, kana susamışlık ve katliamın hiçbir sınırı olmadan sansürsüz bir filmdi.

Bunnyman katliamı kendisini ciddi bir korku filmi olarak resmetti fakat biz bildiğimiz korku filmlerinden olan Yetimhane Filmi tadını alamadık. Yinede izlenilebilir düzeyde değişik filmler arıyorsanız izlemeye değer olabilir.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +