Bir Ayrılık Filmi izle – A Separation 2011 Full Türkçe Dublaj

FRAGMAN TEK PART YEDEK TEK PART 448 kez izlendi
X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 1 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
Bir Ayrılık Filmi izle – A Separation 2011 Full Türkçe Dublaj

Bir Ayrılık Filmi izle – A Separation 2011 Full Türkçe Dublaj

Turkce Dublaj

Tür Dram

Yapım 2011

Yönetmen Asghar Farhadi

Oyuncular Sarina Farhadi , Leila Hatami , Sareh Bayat , Peyman Moaadi

Konusu

İran sinemasından güzel bir yapım hayretle izledim. Oyunculuklar çok iyiydi kesinlikle yaşatıyorlar hikayeyi içinizde hissediyorsunuz. Bu arada yönetmenin ( Asghar Farhadi ) kamera karşısında filmi çekerken göz yaşlarına boğulmuş diye duydum araştırdım doğru böyle bir şey yaşanmış.

Bu film insanı strese sokuyor ve amacına ulaşıyor doğruluk ve adalet üzerine kurulmuş bir senaryo dehşet derecede insanı muallakta bırakan bir yapım. Filmin açılışı itibarıyla hakim sandalyesine oturtuyor seyirciyi. Hiç bir karakteri suçlu bulamayacağınız bir film. İnsanın bir davranışının neleri bozabileceğini ve hayatındaki hadiselerin ne boyuta gelebileceğini göreceksiniz. Yalan, güven, arkadaşlık, aile kavramlarına değinmeyi bilmiş başarılı film olarak da nitelendirebilirim.

Etkili bir filmdi ve çok derin mesajları olan bir başyapıt. 2 ödül almış olmasına şaşırmadım. İçimizden hikayeler var hepimizin kendinden bir pay çıkaracağı senaryo. Oyuncular o kadar doğal oynamış ki sanki eve gizli bir kamera konulmuş da onları normal yaşamlarını devam ederken izlermiş gibiydik. Kısacası izleyin ödül almış başarılı olmuş İran filmi.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +