Benzersiz Filmi izle 2017 Sansürsüz Full HD

FRAGMAN TEK PART YEDEK TEK PART 179.304 kez izlendi
X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 63 Beğendim  135 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
Benzersiz Filmi izle 2017 Sansürsüz Full HD

Benzersiz Filmi izle 2017 Sansürsüz Full HD

Yerli Film

Tür Yerli

Yapım 2017

Yönetmen İlker Sarı

Oyuncular Selahattin Taşdöğen , Cemal Hünal , Ebru Sarıtaş , Ruhi Sarı

Konusu

Konusu, kamera açıları ve oyuncu kadrosu çok güzel gerçekten benzersiz filmi değişik özgün konulu olmuş. Ayrıca içerisinde eczacı arkadaşların günlük hayatta karşılaşabilecekleri komik sahnelerde var. Genelde Türk filmleri konusuz ve küfür içerikli olur. Bu filmde senaryo güzel yazılmış. Emek verilmiş 3-4 yıllık bir süreçten geçerek vizyona girmiş.

Şöyle bir sorun var film bazı illerde vizyona hiç girmemiş bazı illerde ise çok kısa süre vizyonda kalmış çok geniş bir kitleye ulaşamamışlar yankı yapması muhtemel olan bir film adı bile zor duyuldu. Konu güzel senaryo güzel biraz daha bütçe ile neler başarabilirdi bu film tahmin bile edemiyorum açıkçası sıra gelmişin dışında Türk filmi arıyorsanız bu filmi tavsiye ederim.

Filmin çekimleri Konya da gerçekleşti. Öyle iddialı bir film ki şu zamana kadar ki en iyi Türk filmi olmaya adam inanabiliyor musunuz ? Demek ki üzerinde uğraşınca emek verince oluyormuş Türk sinemamız iyi yerlere gelecek diye umut ediyorum. Ödül alır mı derseniz ilerleyen zamanda göreceğiz.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Benzersiz Filmi izle 2017 Sansürsüz Full HD (1 Yorum)

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +