Ben O Değilim Filmi izle Yerli Film – I’m Not Him Sansürsüz

FRAGMAN TEK PART YEDEK TEK PART 629 kez izlendi
X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
Ben O Değilim Filmi izle Yerli Film – I’m Not Him Sansürsüz

Ben O Değilim Filmi izle Yerli Film – I’m Not Him Sansürsüz

Yerli Film

Tür Yerli

Yapım 2013

Yönetmen Tayfun Pirselimoğlu

Oyuncular Maryam Zaree , Riza Akin , Mehmet Avci , Ercan Kesal

Konusu

Son dönem Türk sinemasının iyi bir yönetmeni olan Tayfun Pirselimoğlu’nun yazıp yönettiği, farklı senaryosu ile dikkat çeken başarılı bir film. 2013 yılında çekilen ‘Ben O Değilim’ filmi İstanbul’da gerçekleştirilen film festivalinde en iyi senaryo ödülünü kazanmıştır. Film hakkında küçük bir araştırma yaptığımda genellikle fragman ve afişi üzerinden kötü yorumlar yapıldığını gördüm. Bu Türk sineması açısından gerçekten çok üzücü bir durum.

Orta yaşlarda olan Nihat ve ondan biraz daha küçük olan Ayşe hastahanenin kantininde çalışan iki mesai arkadaşıdır. Ayşe bir gün akşam yemeğine Nihat’ı davet eder, Nihat bu durumdan rahatsız olsa da kabul eder. Çünkü dedikodulardan çekinmektedir. Akşam yemeğe gittiğinde gördüğü fotoğraflar karşısında Nihat şaşkına döner ve daha sonrası için onu hiç tahmin etmediği şeyler beklemektedir.

Film her ne kadar durağan ilerlese de beni hiç rahatsız etmedi. Belki herkese hitap etmeyebilir ama ben izlerken gayet keyif alarak izledim. Yerli filmlere göre çok farklı bir konu işlenmiş, Ercan Kesal ve Rıza Akın rollerini çok iyi oynamışlar. Öne çıkan yerli film örneklerinden bir tanesi olmuş.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +