Beautiful Boy 2019 – Güzel Oğlum izle Türkçe Altyazılı

FRAGMAN TEK PART YEDEK TEK PART 242 kez izlendi
X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
Beautiful Boy 2019 – Güzel Oğlum izle Türkçe Altyazılı

Beautiful Boy 2019 – Güzel Oğlum izle Türkçe Altyazılı

Turkce Altyazi

Tür 2019 Film, Dram

Yapım 2019

Yönetmen Felix Van Groeningen

Oyuncular Stefanie Scott , Julian Works , Ricky Low , Maura Tierney

Konusu

Güzel oğlum filmi dram yönüyle etkileyici bir yapım olmuş yönetmen Felix Van Groeningen, uyuşturucu bağımlılığı ve bununla ilişkili rehabilitasyonun komplikasyonlarını ustaca yakalamış olduğunu izleyince hemen fark ediyorsunuz.

Baba ve oğul arasındaki karmaşık ilişki açıkça filmin ana temasıdır. Bu yakınlık ve mesafenin açıklaması ise aile bağıdır. Genç bir yetişkin olarak Nic kendi yolunu takip etmek ister ve gençliğin verdiği toyluk ile bu konuda ısrarcıdır. Babası David ise bu tür bir özgürlüğün kendisini zorlayacağından emin olduğu için oğlundan endişe etmekte haklıdır. Steve Carell babayı olağanüstü bir performans ile oynamış.

Oğlu Nic uyuşturucu ilaçlarının etkisinden bir türlü kurtulamamıştır. Babası ise onu iyileştirmek için elinden geleni yapacaktır. Bakalım bu savaşı hangisi kazanacak, ibretlik bir film olduğu için herkese izlemeyi tavsiye ederim.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +