Barda 1080p Nejat işler – Barda Filmi Full izle 2007

FRAGMAN TEK PART YEDEK TEK PART 4.246 kez izlendi
X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 3 Beğendim  1 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
Barda 1080p Nejat işler – Barda Filmi Full izle 2007

Barda 1080p Nejat işler – Barda Filmi Full izle 2007

Yerli Film

Tür Dram, Gerilim, Yerli

Yapım 2007

Yönetmen Serdar Akar

Oyuncular Zeki Demirkubuz , Nejat İşler , Melis Birkan , Çağan Irmak

Konusu

Film 2000’li yıllarda Eskişehir de gerçek yaşanmış bir olaydır. En etkilendiğim filmlerden bir tanesi diyebilirim filmde resmen oyunculuk akıyor özellikle Erdal Beşikçioğlu ve Nejat işlerin oyunculuğu çok başarılı tabi bu filmi izlerken bu ikisinden nefret de edebilirsiniz herkesin midesi kaldırmayabilir tarzda bir film.

Bir Sırp Filmi‘ne rezalet ötesi, psikoloji bozucu diyenler buna ne diyecekler. olsun Mezarına Tüküreceğim 2 olsun bu tarzdaki filmlerden ülke ayırt etmeksizin en vahşisi en psikopat olanı the bar filmi. Her sahnesini gerçekten nefesimi tutarak izledim ve sinirlerim aşırı derecede bozuldu gerim gerim gerildim.

Müzikler şahane 3 Noktada 1 enfes hala arada sırada açar dinlerim. Barda yaşanan olayların ardı arkası kesilmeyecek adeta can pazarı başlayacaktır. Türk filmi alanında bu tarz bir film olduğunu düşünmüyorum takdir edilesi gerçekten. İlk çıktığı dönemlerde büyük yankı uyandırmış ve insanları hayrete düşürmüştü.

Güncellendi. 27.12.2018

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +