Ay Büyürken Uyuyamam Filmi izle Sansürsüz Tek Parça Full

FRAGMAN TEK PART YEDEK TEK PART 9.195 kez izlendi
X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 17 Beğendim  8 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
Ay Büyürken Uyuyamam Filmi izle Sansürsüz Tek Parça Full

Ay Büyürken Uyuyamam Filmi izle Sansürsüz Tek Parça Full

Yerli Film

Tür Yerli

Yapım 2011

Yönetmen Şerif Gören

Oyuncular Hakan Boyav , Firat Tanis , Serhan Arslan , Bülent Sakrak

Konusu

Yapım için çok çok güzel bir film diyemem ama konusu güzel cidden bunu baya bir zaman önce vurun kahpeye diye çektiler işte günümüzde de olabilecek bir olay olarak görüyorum. Kötü diyenler herhalde Türklerin yobaz kısmını gösteriyor diye biraz beğenmemezlik yaptı.

Aslında içerisinde örnek alınması gereken olaylar var. Efektler kötü oraya bir şey diyemem deprem var sanki ama after efekt programı ile görüntü oynatmayı seçmişler hataları var evet ama en azından anlamlı bir yapım olduğunu düşünmekteyim. Zaten bu tarz yapımlarda çok detaylı bakılmamalı dar bakış açısı değerlendirmek için yeterli.

Neden dar bakış açısı dedim çünkü anlatmak istenen şeyi ve mesajı verdi hayat dersini işledi bizlerde onu aldık Amerika yapımı kalitesinde bir film arıyorsanız yanlış filme bakıyorsunuzdur. Sözlerimin sonuna gelirken çok uzun zamandır izlemek isteyip zaman bulamadığım bir filmdi sonunda izledim. Konu çok güzel fakat yüksek tutmayın çıtayı.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +