Arizona Filmi izle 2018 – ARIZONA Full Türkçe Altyazılı

FRAGMAN TEK PART YEDEK TEK PART 338 kez izlendi
X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
Arizona Filmi izle 2018 – ARIZONA Full Türkçe Altyazılı

Arizona Filmi izle 2018 – ARIZONA Full Türkçe Altyazılı

Turkce Altyazi

Tür 2018 Film, Gerilim, Komedi

Yapım 2018

Yönetmen Jonathan Watson

Oyuncular Luke Wilson , Cullen Moss , David Alan Grier , Travis Hammer

Konusu

Emlak piyasasının 2008 yılındaki çöküşünden hemen sonra 2009 yılından bahsediliyor bu filmin öyküsünde. 2008 yılı küresel finansal krizi, gelecek nesiller için ekonomistler ve tarihçiler tarafından dikkate alınması gereken bir felaket oldu.

Yapım hem şiddetli bir gerilim filmi hemde güzel bir komedi diye özetleyebilirim kısaca. Mali açıdan zorluk çeken ve aynı zamanda emlak işi ile uğraşan Cassie’nin hikayesini izleyeceğiz. Bayan DeWitt boşanmış bir anne olarak emlakçı Cassie karakterine bürünüyor. 1 saat 23 dakika sürüyor bu yapım ilginç bir konusu ve ilginç bir işlenişi olan 2018 yılı yapımı bir film olarak karşımıza çıkıyor.

McBride’ın performansı harika ve filmin zirve noktasında gerçekten çok iyi bir rol oyunu yapmayı başarıyor. Tavsiye etmesi zor bir film çünkü çok zalimce. Böyle bir filmle başa çıkabileceğinizi düşünüyorsanız eğer Arizona’nın kaçırılmaması gereken bir yapım olduğu anlayacaksınız.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +