Aranıyor Filmini izle – Wanted Türkçe Dublaj – Wanted Angelina Jolie

X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 3 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
Aranıyor Filmini izle – Wanted Türkçe Dublaj – Wanted Angelina Jolie

Aranıyor Filmini izle – Wanted Türkçe Dublaj – Wanted Angelina Jolie

Turkce Dublaj

Tür Aksiyon, Macera, Suç

Yapım 2008

Yönetmen Timur Bekmambetov

Oyuncular Marc Warren , Dato Bakhtadze , Sophiya Haque , Angelina Jolie

Konusu

Öncelikle bu film aksiyon dolu olmakla birlikte kesinlikle fantastik bir film. Her aksiyon filminde biraz abartı olur, olmalı da fakat bu filmde çok abartılmış sahneler de yok değil. Tek mermiyle 10 kişiyi vurma gibi tabi fantastik filmdeki olayların gerçek hayattaki gibi olmasını bekleyemeyiz adı üstünde fantastik film bunu bilerek izleyin lütfen.

Filmin konusunu direk yazıyorum açık açık istemeyen okumayabilir. Benim gözlemlerim güzel bir intikam filmi olduğu yönünde. Wesley Gibson babasını öldüren kişiyi öldürmek ve intikamını almak için babasının ortağından Sloandan eğitim alır ve babasını öldüren kişiyi öldürmek için peşine düşer. Bir süre sonra onu bulup öldürdüğünde basının intikamını aldığı zanneder.

Oysaki Sloan onu kandırmıştır Wesleye kendi babasını öldürtür. Şunu söylemeliyim ki sadece özel efektler değil oyuncularda gayet güzel seçilmişti senaryo gayet güzel işlenmişti aksiyon sevenler kesinlikle kaçırmasınlar izlesinler.

Güncellendi.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +