Aman Tanrım 1 Full izle – Bruce Almighty 2003 Türkçe Dublaj – Jim Carrey

FRAGMAN TEK PART YEDEK TEK PART 1.737 kez izlendi
X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 4 Beğendim  1 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
Aman Tanrım 1 Full izle – Bruce Almighty 2003 Türkçe Dublaj – Jim Carrey

Aman Tanrım 1 Full izle – Bruce Almighty 2003 Türkçe Dublaj – Jim Carrey

Turkce Dublaj

Tür Komedi

Yapım 2003

Yönetmen Tom Shadyac

Oyuncular Catherine Bell , Morgan Freeman , Jim Carrey , Steve Carell

Konusu

İlk olarak filmden bir kesit aktarmak istiyorum. Çorbanı ikiye bölmek mucize değildir. İki işte çalıştığı halde çocuğunu futbol antrenmanına götürmeye vakit bulan bekar bir anne mucizedir. Uyuşturucuya hayır, eğitime evet diyen bir genç mucizedir. İnsanlar onlar için her şeyi yapmamı isterler. Ama bilmedikleri asıl şey gücün kendilerinde olduğudur. Mucize mi görmek istiyorsun ? Mucize sen ol.

Jim Carrey ve Morgan Freeman’ın müthiş enerjisiyle buluşan eşsiz bir komedi. İzlediğim iyi komedi filmlerinden birisi. Bunda da en büyük etken Jim Carrey. Nasıl bir oyuncu olduğunu söylemeye gerek yok zaten. Senaryo ve işleyişi belki bizim için mantık dışı ve anlamsız olabilir ama türüne ayak uydurup fantastik biçimde ele alıp öyle izlemenizi tavsiye ederim. Sıkılmadan izleyebilirsiniz.

Şansa inanmayan biri ile şansa inanan birinin hikayesi, Belki herkesin hayatının dönüm noktasıdır bu film belkide başkası için zırvalık. Benim için bu film bir dönüm noktası oldu. Şansa bu filmden sonra daha çok inandım. Filmde çok ince mesajlar ve göndermeler yapılıyor dikkatle izleyiniz.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +