Acı Ay Türkçe Dublaj – Bitter Moon Filmi izle Full HD

FRAGMAN TEK PART YEDEK TEK PART 1.456 kez izlendi
X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
Acı Ay Türkçe Dublaj – Bitter Moon Filmi izle Full HD

Acı Ay Türkçe Dublaj – Bitter Moon Filmi izle Full HD

Turkce Dublaj

Tür Romantik, Yetişkin

Yapım 1992

Yönetmen Roman Polanski

Oyuncular Patrick Albenque , Leo Eckmann , Eric Gonzales , Boris Bergman

Konusu

Yönetmenin, şimdiye kadar izlediklerim içerisinde en sevdiğim filmi bu oldu. Filmdeki atmosferin neredeyse tamamı sapkın iğrenç çarpık ilişkilerden ibaret gibi görünse de aslında öyle olmadığını finale geldiğimizde sadakatin önemini vurgulayan iyi niyetli bir yapım olduğunun farkına varıyoruz.

Romantik türünde olan filmleri sıkıcı bulan beğenmeyen biri olarak bu filmden müthiş haz aldım on numara film olmuş yönetmenin kalitesinden kaynaklı diye düşünüyorum. Konu şöyle gelişiyor 7 yıllık evli rutin bir ilişkisi olan bir çiftle, fantezilerin ve saplantının bilinmeyenine sürüklenmiş başka bir çiftin, bir gemi yolculuğunda kesişen yolları diyebilirim.

Bir romantik film nasıl olur da bu denli birden fazla duyguyu içinde barındırabilir ? Başta açgözlülük, sevgi, itaat, korku, üzüntü, kıskançlık, tutku, inanç. Filmde adeta 2 insanın birbirine nasıl taptığını görüyoruz. Kesinlikle izlenmeli bence.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +