A.R.O.G Full HD Sansürsüz – Arog Gora izle 1080p Cem Yılmaz

FRAGMAN TEK PART YEDEK TEK PART 37.222 kez izlendi
X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 40 Beğendim  35 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
A.R.O.G Full HD Sansürsüz – Arog Gora izle 1080p Cem Yılmaz

A.R.O.G Full HD Sansürsüz – Arog Gora izle 1080p Cem Yılmaz

Yerli Film

Tür Yerli

Yapım 2008

Yönetmen Ali Taner Baltacı

Oyuncular Nil Karaibrahimgil , Özge Özberk , Özkan Uğur , Cem Yılmaz

Konusu

Cem Yılmazın en başarılı filmlerinden biri. Goradan daha başarılı olmuş senaryosuna bayıldım zaten Cem Yılmaz olunca komedinin tavan yaptığı bir film olur. Birkaç kez izlediğim ve her seferinde hem eğlendiğim hem de yeni yeni espriler keşfettiğim bir film. Cidden iyi Gora ile hemen hemen kafa kafaya gider.

Bazı mantıksız sahnelerine rağmen kaldı ki komedi filminde mantık aranmaz Cem Yılmaz zekası ile götürmüş filmi puanını da hak ediyor. Devam filmi olarak çok iyi olmuş aslında peş peşe izlediğim nadir Türk filmlerinden. Aslında bu filme ilk çağ filmimiz diyebiliriz. Efektler senaryo ve atmosfer çok başarılıydı. Kostüm dekoru da öyleydi espriler çok ince ve çok zekice idi müzikleri hollywood müziklerini aratmayan türden.

İzlerken hem eğlendim hemde güldüm. Oldukça başarılı buldum filmi kimileri Şahan’ın filmlerini veya Şafak Sezer’in filmlerini en iyi komedi filmi bulur ama kim ne derse desin Türkiye’de günümüzün en iyi komedyeni bana göre Cem Yılmaz’dır.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +