120 Filmi izle – 120 Full 2008

FRAGMAN TEK PART YEDEK TEK PART YEDEK TEK PART 2.563 kez izlendi
X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 2 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
120 Filmi izle – 120 Full 2008

120 Filmi izle – 120 Full 2008

Yerli Film

Tür Dram, Yerli

Yapım 2008

Yönetmen Özhan Eren

Oyuncular Demir Karahan , Özge Özberk , Burak Sergen , Emin Olcay

Konusu

Sevmek demek fedakarlık etmek demektir. Filmi izlemeden vatanın için ne kadar fedakarlık yapabileceğini bir düşün sonra da filmi izle gör bakalım şu güzelim insanlarda ki fedakarlığı. Harika bir müzik eşiliğinde harika bir film olmuş daha önce izlememiştim yeni izleme fırsatı buldum.

Dönemin savaşının bilinmeyen farklı bir yönünü seyirciye sunan başarılı bulduğum bir yapım olmuş. Dinleyen insanın içine işleyen müzikler iyi seçilmiş, kurgusuyla, kamera görüntüleriyle o devirdeki yaşantıyı gerçeğe yakın bir şekilde beyaz perdeye profesyonelce aktarılmış. Açıkçası çok beğendim, tarihimizi incelediğimizde daha neler neler var milletimizin cesaretini, savaş anındaki birlik ve beraberliğimizi yansıtan bir film.

Bugün 2018 yılındayız bu filmin üstünden 10 yıl geçmiş ve bu 10 yıl sonunda bu filmi tekrar izlerken gözyaşı akıtıyor sanız gözünüzden yaş geliyorsa, ben filme diyecek bir şey bulamam Türk sinemasının kendi konusunda baş yapıtlarından birisi olmuştur artık.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +