100 Kız Filmi izle – 100 Girls Türkçe Altyazılı

FRAGMAN TEK PART YEDEK TEK PART 160 kez izlendi
X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 -1 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
100 Kız Filmi izle – 100 Girls Türkçe Altyazılı

100 Kız Filmi izle – 100 Girls Türkçe Altyazılı

Turkce Altyazi

Tür Komedi, Romantik

Yapım 2000

Yönetmen Michael Davis

Oyuncular Aimee Graham , Ange Billman , Kristin Herold , Anya Marina

Konusu

Film kadın erkek ilişkileri üzerine yapılmış çok güzel ve eğlenceli bir film. Çocuğun yaşadığı duyguları bize anlatıcı olarak yansıtması filmi daha hoş yapıyor. Film aşkını arayan bir çocuğun hikayesi olarak çıkıyor karşımıza filmin sonuna kadar kim olduğunu da anlayamıyoruz.

Tam diyorum ki ahanda kesin bu kız sonra başka kız çıkıyor kesin bu diyorum olmuyor olmuyor. Filmi hoş yapanda sır gibi saklamışlar kızı ve merak duygusu uyandırıyor insanda. Kızı ararken komik şeyler başına geliyor kahramanımızın, oyunculuklara değinecek olursam eğer genç yaşlarına rağmen iyi iş çıkarmışlar gerçekten.

Son olarak yapımı bir Amerikan Pastası filmi olarak görmeyin kadın erkek ilişkileri için güzel bir film ders bile çıkartabilirsiniz belki. Erotizm yok denecek kadar az filmin ismi 100 kız diye açık sahneler görmeyi hiç planlamayın bile.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +